مصاحبه با ابراهیم ابراهیم پور مسئول کارگروه عمرانی قرارگاه جهادی علمدار

۱٫خودتون رو معرفی کنید؟
۲.چگونه و از چه زمانی با قرارگاه علمدار آشناشدید؟
۳.قبل از اردوی امسال چه اهداف و برنامه هایی برای کارگروه خودتون داشتید؟
۴.هم اکنون به چه حد از اون برنامه ها رسیدید و کارهاتون در چه مرحله ای است؟
۵.فعالیتتون در چندروستا و چه روستاهایی است؟

photo_2017-03-27_14-48-56

نوروز۹۶_اردوی جهادی_چلو
ابراهیم ابراهیم پور-مدیریت بازرگانی

بنده و خیلی های دیگر که امروز در قرارگاه علمدار هستیم از گروه های جهادی مختلف وارد این قرارگاه شدیم و نقطه شروع کارمن و آشنایی من در علمدار از زمان کمک رسانی به مردم زلزله زده آذربایجان بود.گرچه که زیاد توفیق حضور نداشتم.

البته در هردوره مسائلی پیش می آیدکه مختص آن گروه و دوره است.به عنوان مثال مشکلات جوی و نرسیدن مسالح در روند برنامه عمرانی خلل ایجاد می کرد.

پیش از پنج روز بارندگی،سوختن سیلندر ماشین حامل میل گرد،زمین سنگ لاخی و کوهستانی،… همه این عوامل اندکی برنامه کاری را عقب انداخت.که با کمک گرفتن از کارگروه های دیگر به برنامه خود رسیدیم.

photo_2017-03-27_14-49-02

برنامه ریزی هابرا این شده بود که ان شاء الله تا ابتدای سقف بتوانیم کار را پیش ببریم.البته مدنظر بنده در هیچ گروه جهادی در بخش عمرانی قرار نیست آجر روی آجر بگذاریم که مدرسه،مسجد،خانه محروم،… ساخته شود.بلکه قرار است آجری بر روی آجر برود تا خود بچه های گروه ساخته شوند.
فعالیت عمرانی هرچه تمرکز بیشتری داشته باشدجواب بهتری خواهد گرفت.به همین دلیل در این منطقه برای ساخت یک مدرسه دو کلاسه به علاوه دفتر و اتاق اسکان معلم مشغول به کار شدیم.

photo_2017-03-27_14-54-20

باوجود مشکلات مذکور ؛کار پی ساختمان که برای گروه از حساسیت بالایی برخوردار بود تمام شد.و اکنون در مرحله آجر چینی قرار داریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *