قرارگاه جهادی علمدار پیشتاز اردوهای جهادی

قرارگاه جهادی علمدار پیشتاز اردوهای جهادی

جناب سرهنگ شریعتی، رئیس محترم سازمان بسیج سازندگی استان مازندران در حاشیه بدرقه جهادگران قرارگاه جهادی علمدار ضمن عرض سلام و تبریک سال جدید و همچنین تبریک توفیق خدمت به مردم محروم جامعه، قرارگاه جهادی علمدار استان مازندران و بسیج دانشجویی را پیشتاز اردوهای جهادی دانستند و افزودند این دو مجموعه در کنار یکدیگر توانسته اند توفیقات بسیاری را در این عرصه بدست آورده و منشا برکات برای مردم محروم باشند.

سرهنگ شریعتی افزود، این حرکت های جهادی از این جهت که گوش فرا دادن و حرف شنوی از منویات و فرامین مقام معظم رهبری است، بسیار حرکت مقدسی است که در ادامه حرکت جوانان دهه شصت در جبهه های جهاد حق علیه باطل می باشد.

وی ادامه داد؛ حضور در مناطق محروم و کمک به آن مردم باعث می‌شود، حس این مردم نسبت به انقلاب تقویت شود و شما دارید از انقلابی حفاظت می کنید که صاحب اصلی آن مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف است.

سرهنگ غلامرضا شریعتی در ادامه به چند توصیه به جهادگران پرداخت و افزود: درمرتبه اول ایمنی در کارها را رعایت کنید، متخلق به اخلاق نیکو در بین اهالی روستا باشید و ارتباط صمیمی خود را با آن ها حفظ کنید.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان در ادامه گفت: قدر این کار جهادی را بدانید و در این راه ثابت قدم باشید و به حرکتی که انجام می‌دهید، اعتقاد کامل داشته باشید. سختی ها و مشکلات در این مسیر بسیار است که صحت بنیان های فکری تان نسبت به اسلام و انقلاب، شما را در این راه استوار نگه می دارد. به معنای واقعی کلمه، مانند شهدا عاشق این حرکت باشید.

 

در پایان جناب سرهنگ شریعتی به همراه جناب آقای سادات کرمی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان مازندران، جهادگران قرارگاه جهادی علمدار را به سمت استان خوزستان بدرقه کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *