پیام استاندار و فرمانده سپاه کربلا استان مازندران  به جهادگران قرارگاه جهادی علمدار استان مازندران

پیام استاندار و فرمانده سپاه کربلا استان مازندران به جهادگران قرارگاه جهادی علمدار استان مازندران

IMG_5267

به نقل از روابط عمومی قرارگاه ظهر امروز (دوشنبه) دکتر ربیع فلاح استاندار و سردار بابائی فرمانده سپاه کربلا استان مازندران طی تماس های جداگانه با قرارگاه از آخرین وضعیت فعالیت های قرارگاه در اردوی نوروزی ۹۴ با خبر شدند .

طبق خبر روابط عمومی جناب آقای دکتر فلاح در گفتگو با آقای وحید سالخورده مسئول قرارگاه ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت ها و تلاش های چند ساله جهادگران قرارگاه علمدار در منطقه ی خوزستان بر لزوم مجاهدت جدی در خصوص محرومیت زدایی و توجه ویژه به امر سازندگی در کشور تاکید کردند .

دکتر فلاح در این تماس، سازندگی و نگاه ویژه به نقاط محروم را جزو مأموریت های اصلی مسئولین دولت و جهادگران دانست و به حمایت های جدی دولت از فعالیت های جهادی اشاره کرد .

در تماس جداگانه سردار بابایی فرمانده سپاه کربلا نیز پس از تشکر و اعلام رضایت از عملکرد قرارگاه جهادی علمدار استان مازندران تصریح کرد : فعالیت های جهادی و حضور در امر سازندگی و آبادانی از جمله رسالت های مهم سپاه و بسیج است و از برنامه های جدی سپاه در این حوزه خبر داد.

ایشان در ادامه روحیه جهادی را جزو خصایص شهدا دانست و تاکید کردند باید این روحیه در بین جوانان نهادینه شود و اردوهای جهادی فرصت بسیار مناسب برای این امر مهم است.

فرمانده سپاه کربلا در پایان با اشاره به کلام مرحوم آیت الله مشکینی ؛ خدمت به محرومین را در کنار زیارت امام حسین (ع) به عنوان یکی از اصلی ترین مستحبات عنوان کرد .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *